돌곶이룸 Villa

  • 24 m²

Az 돌곶이룸 Villa Szöul gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a 6 percnyi gyalogútra található Sarangjeil Presbyterian Church.

Az 돌곶이룸 Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Szöul városi szállástól alig 1 km-re van a Suyang Charcoal Fire Ribs, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.

A Szöuli Női Egyetem 3 km-re, míg a Csangdokkung Palota 7 km-re van a Szöul városi villától. Az ingatlan rövid útra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint az Álomerdő park főbejárata. A Szöul városi ingatlantól egy 10 perces autóútra található oktatási nevezetességek közé tartozik a Hongnung Arborétum. A legközelebbi buszmegálló a Jangwidongwoncheon Gas, pillanatokra a Szöul városi villától.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near 돌곶이룸 Villa Szöul
Casaoren Mia
Csak mobilra érvényes ár

Casaoren Mia

10
Nagyszerű 2 értékelés
2.3 km az ingatlantól
Fine House, 3Rooms, 2Bathrooms, Subway 7Line, #Elevator, #Seongsu
Csak mobilra érvényes ár

Fine House, 3Rooms, 2Bathrooms, Subway 7Line, #Elevator, #Seongsu

9.7
Nagyszerű 4 értékelés
2.5 km az ingatlantól
Nook Hoegi, Hoegi 6Min, Family Stay, Kyung Hee Univ, Ddp, Jongno
Csak mobilra érvényes ár

Nook Hoegi, Hoegi 6Min, Family Stay, Kyung Hee Univ, Ddp, Jongno

9.7
Nagyszerű 12 értékelés
2.7 km az ingatlantól

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    A szobákban

    • Légkondicionálás

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-18:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között
    Engedély száma00000
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • ❓
      Az 돌곶이룸 Villa magába foglal konyhát?
      Igen, az 돌곶이룸 Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • ❓
      Az 돌곶이룸 Villa fogad háziállatokat ?
      Sajnos az 돌곶이룸 Villa nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    돌곶이룸 Villa Szöul

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár